Kandidatai

Anykščių r.

Sigutis Obelevičius

Paremti


Už draugišką savivaldą!


Pagrindiniai tikslai

  • Investicijos į Anykščių rajoną. Anykščių mieste atsiras naujos „Lidl“ bei „Maxima“ parduotuvės. Sieksiu, kad mieste ir rajone verslas kurtų privačius senelių namus, SPA, sanatorijas, naujas, konkurencingomis degalų kainomis prekiaujančias degalines bei gamybos įmones.
  • Žalioji kryptis. Per mano kadenciją visos savivaldybės įstaigos bus aprūpintos pigia saulės gaminama elektra. Plėsiu elektromobilių įkrovimo stotelių bei dviračių ir pėsčiųjų takų tinklą. Skatinsiu daugiabučių namų renovaciją, išliksime lyderiais šalyje.
  • Kultūra, bendruomenės ir turizmas. Sieksiu Anykščių kurorto bei UNESCO kultūros miesto statusų. Rūpinsiuosi bendruomenėmis, jaunimo užimtumu bei jaunų šeimų pritraukimu į Anykščių kraštą.
  • Atvirumas ir skaidrumas. Sieksiu savivaldos, grįstos bendradarbiavimu su vietos gyventojais. Stiprinsiu bendruomenes, kartu su Taryba iki 1 procento biudžeto skirsime dalyvaujamojo biudžeto programai, kai gyventojai turės unikalią galimybę realizuoti savo kūrybiškus sumanymus gražinant viešąsias erdves bei įsitraukti į miesto valdymą.
Profesinė veikla

Anykščių r. meras (trečia kadencija)

Išsilavinimas

Vilniaus pedagoginis institutas

Visuomeninė veikla

Auksinės krivūlės riteris, V. Adamkaus premijos laureatas, 13 knygų autoriusNorite mane paremti?

Pasirinkite sumą

Įveskite duomenis

Vardas Pavardė

Asmens kodas

El.paštas

Telefonas